2nd WTE MULTI EUROPEAN TAEKWONDO CHAMPIONSHIP SOFIA, BULGARIA 20.03-24.03.2019

Objavljeno:

Pregledano: 894 puta

2nd-wte-multi-e_kO5c4

U Sofiji, glavnom gradu Bugarske, od 20.03.-24.03.2019.održane se 2.po redu multi Europske taekwondo igre. Na natjecanju je nastupilo 1680 natjecatelja iz preko 35 zemalja Europe. Naše cure su i ovoga puta već
standardno nastupale za selekciju Zagrebačke županije. U selekciji su ovoga puta bile Anamaria Kovčalija i Nina Mikulin u konkurenciji U-21 te Marija Borović i Ema Kučiš u konkurenciji kadetkinja. Anamaria i Marija su izgubile u prvim borbama, dok je Ema stigla do 5.mjesta izgubivši za medalju od pobjednice
turnira u svojoj kategoriji. Nina koje je još uvijek juniorka stigla je do svoje prve seniorske medalje, za medalju je pobijedila predstavnicu Bjelorusije da bi u polufinalu od Nine bila bolja predstavnica iz Španjolske koja na kraju
i osvaja prvo mjesto u njenoj konkurenciji. Zadovoljni smo nastupima naših sportašica i ovim putem im ponovno čestitamo na tome, kontinuitet osvajanja medalja na inozemnim turnirim se nastavlja i s tom činjenicom smo jako ponosni.