Dalmacija kup, Split - Srebrna Marinela !!!

Objavljeno:

Pregledano: 1405 puta

dalmacija-kup-s_kSs8O

U Subotu 28.02. u SC Gripe, Split pod organizacijom Tkd kluba Marjan održao se Dalmacija kup, 1.kriterijski turnir za kadetsko prenstvo Europe 2020  Na natjecanju je nastupilo 285 natjecatelja iz 41 kluba. Mi smo nastupili sa 6 natjecatelja i osvojili jednu srebrnu medalju. S obzirom na vrijednost turnira isti je bio iznimno i kvalitetan. Od naših natjecatelja najbolja se pokazala i najiskusnije među njima Marinela Bašković koje je s 3 pobjede i 1 porazom osvojila srebrnu medalju, te tako ostala i dalje u borbi za plasman na ovogodišnje kadetsko prvenstvo Europe. Ostalih 5 natjecatelja, kojima je ovo bio prvi ovako jaki kadetski turnir, nažalost su izgubili u prvoj ili drugoj borbi, bili su dobri ali protiv iskusnijih i starijih ovaj put se nisu mogli nositi. Potencijal imaju i vrlo brzo će pokazati svoje znanje na visokom nivou. Čestitke Marineli i cijeloj ekipi.

Ovim putem se zahvaljujemo i Zajednici sportskih udruga Grada Velike Gorice, koja nam je osigurala kombi za prijevoz na natjecanje.