Susedgrad Sokol pokal 2021 --- 2.zlata, 4.srebra. 4.bronce !!!!

Objavljeno:

Pregledano: 743 puta

susedgrad-sokol_aWqcK

U subotu 18.09.2021. u sportskoj dvorani Sutinska vrela održan je međunarodni turnir Susedgrad Sokol pokal. Na turniru je nastupilo 320 natjecatelja iz Hrvatske, Slovenije i BiH. Mi smo nastupili sa 11 naših natjecatelja, koji su osvojili 10 medalja: 2.zlata, 4.srebra i 4.bronce.  Ujedno ovo je bio drugi kriterijski turnir za juniorsko Europsko prvenstvo. Naše dvije sportašice Ema Kućiš i Sara Habijančić u svojim konkurencijama osvojile su srebro i broncu. Sara je izgubila u polufinala od protivnice koja je na kraju i osvojila turnir te s tim porazom nažalost više ne konkurira za Europsko prvenstvo dok Je Ema sa porazom u finalu još u „igri“ za odlazak na EP, koje će probati izboriti na zadnjem kriterijskom turniru u Listopadu mjesecu.

Drugi dio ekipe nastupio je u kadetskoj i mlađe kadetskoj konkurenciji te ostvario sljedeće rezultate: